Nasi Pacjenci

Strona główna » O nas » Nasi pacjenci

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszym psiakiem. Lena ma już 11 lat, a operacja została przeprowadzona bardzo sprawnie, w szybkim terminie i bez żadnych powikłań (operacja ropomacicza). Ceny są bardzo przystępne w porównaniu do konkurencyjnych klinik. Widać, że lekarze mają tam serce do zwierząt i czują powołanie, żeby pomagać naszym pupilom. Bardzo serdecznie polecam ❤️❤️
Pozdrawiamy całą ekipę i na pewno wrócimy na badania kontrolne 😀

Jesteśmy tu dla Was – poznaj naszych Pacjentów

Beżowy pies siedzący w poczekalni Kliniki Redline

Polecam z całego serca klinikę. Pomogli mojemu psu już kilkukrotnie z hot spotami, wysoką temperaturą, niedowładem tylnej łapy i ostatnio z przepukliną. Kontakt z kliniką, zainteresowanie problemem, diagnoza poparta badaniami i na końcu zorganizowanie konsultacji z profesorem Galantym, która finalnie zakończyła się operacją oceniam na 6. Co do cen to zdecydowanie nie są to ceny warszawskie, ba w Grójcu są miejsca gdzie jest drożej i niestety dużo gorzej…

Pani Wiktoria

Wspaniale miejsce i swietni specjalisci! Mój piesek trafil w dlugi weekend rano z rozszerzeniem żołądka i podejrzeniem skretu. Od razu dostał cala diagnostyke – rtd, usg od reki i na miejscu. 4h pozniej mial juz operacje, ktora uratowala mu zycie (mimo dni wolnych), a w miedzyczasie dodatkowo kroplowki i leki przeciwbolowe. Dzis mija dwa tygodnie i wraca szybko do siebie. Nowa klinika jest cudowana – maxymalnie dostosowana do potrzeb zarowno zwierzat jak i ludzi, przemila atmosfera, pieknie i baddzo dogodnie urzadzona, mila poczekalnia. No i najwazniejsze swoetni specjalisci oraz bardzo dobry kontakt z lekarzami, ktorzy dbaja o pacjenntow. Chyba najlepsza polecajka to moj psiak, kotry boi sie weterynarzy i nawet z auta nie chce wysiadac, jak podjezdzamy pod jakis gabinet. Tu musial zostac 2 dni po operacji w klinice i tak dobra mial opieke, ze jak przyjezdzamy na parking to ciagnie zeby wejsc do srodka. ZDECYDOWANIE POLECAM!

Pani Agnieszka

Zrelaksowany pacjent w swoim ogródku 😉
Gorąco dziękujemy całemu Zespołowi Redline za wspaniałą opiekę i zaangażowanie w leczenie Karmela. Państwa profesjonalizm, empatia i troska były nieocenione w tych trudnych chwilach. Pozdrawiamy całą ekipę i na pewno wrócimy na badania kontrolne 😀