Nasz zespół

Strona główna » O nas » Nasz zespół

Poznajmy się

Nasza klinika powstała z miłości do zwierząt. W codziennej pracy najbardziej cenimy sobie ciągły kontakt ze zwierzętami, ich wrażliwość i wdzięczność, którą okazują kiedy się im pomaga. Niezachwiane wartości pozwalają nam sumiennie wykonywać obowiązki wobec naszych pacjentów, a ich zdrowie i uśmiech na twarzy właściciela są dla nas najważniejsze!

zdjęcie Magdalena Zawilińska-Pankiewicz

Lek. wet. Spec. Chirurg

Magdalena Zawilińska-Pankiewicz
Dyrektor Medyczny, Chirurgia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (2004). Od początku swojej drogi zawodowej związana z praktyką kliniczną, szczególne zainteresowanie poświęciła chirurgii tkanek miękkich oraz zabiegom interwencyjnym. Ukończyła trzyletnie studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii. Obecnie kontynuuje edukację na poziomie międzynarodowym, uczestnicząc w programie The Master of Advanced Studies in Veterinary Medicine / Surgery (MASVM / Surgery), poszerzając swoje kompetencje w zakresie zaawansowanej chirurgii weterynaryjnej. Jest członkiem Sekcji Chirurgii, Diagnostyki Obrazowej i Stomatologii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ), a swoją wiedzę regularnie poszerza, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach. Założycielka i kierownik całodobowej Kliniki Weterynaryjnej Redline – miejsca, które łączy nowoczesne podejście do medycyny weterynaryjnej z empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta. Jest również pomysłodawczynią i twórczynią Centrum Szkoleń Weterynaryjnych Redline, które wspiera rozwój zawodowy lekarzy weterynarii, oferując wysokiej jakości szkolenia praktyczne i teoretyczne. Prywatnie szczęśliwa żona i dumna mama dwóch córek. Wolny czas spędza z rodziną – w lesie, ogrodzie i w podróży – zawsze w towarzystwie ukochanych zwierząt, które niezmiennie odgrywają ważną rolę w jej życiu. To właśnie dzięki wsparciu i ogromnej wyrozumiałości najbliższych może z pełnym zaangażowaniem realizować swoje zawodowe pasje i rozwijać klinikę, której jest nie tylko założycielką, ale też sercem.

Poznajmy się

Nasza klinika powstała z miłości do zwierząt. W codziennej pracy najbardziej cenimy sobie ciągły kontakt ze zwierzętami, ich wrażliwość i wdzięczność, którą okazują kiedy się im pomaga. Niezachwiane wartości pozwalają nam sumiennie wykonywać obowiązki wobec naszych pacjentów, a ich zdrowie i uśmiech na twarzy właściciela są dla nas najważniejsze!

Zdjęcie lek. wet. Anna Falek

Lek. wet.

Anna Fałek
Ordynator kliniki, Interna

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2011 r. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z Kliniką Redline. Posiada szerokie i długoletnie doświadczenie w leczeniu psów i kotów, które zdobywała, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, pogłębiając swoje umiejętności z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej. W Klinice Redline specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych psów i kotów oraz pełni funkcję ordynatora kliniki. Prywatnie właścicielka dwóch psów – setera irlandzkiego i kundelka. W wolnym czasie gra w koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, badmintona, jeździ na rolkach i pływa, a wieczorami relaksuje się, grając na pianinie.

Zdjęcie lek. wet. Anna Szarzynska-Butkiewicz

Lek. wet.

Anna Szarzyńska-Butkiewicz
interna

Leczenie małych zwierząt to jej życiowa pasja, której poświęca większość swojego czasu. Poza medycyną interesuje się wspinaczką skałkową oraz orientalnymi podróżami na wschód. Dotychczas odwiedziła m.in. Ukrainę, Gruzję, Turcję, Armenię, Rumunię oraz Bułgarię. Wieczory najczęściej spędza z książką w ręku, przy kieliszku dobrego, czerwonego wina i dźwiękach muzyki jazzowej.

Zdjęcie lek. wet.-Krystyna-Skoniecka

Lek. wet.

Krystyna Skoniecka
interna

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach nieustannie rozwija swoje kompetencje, tak aby zapewnić swoim pacjentom opiekę na najwyższym poziomie, zgodnym z aktualnymi standardami medycyny. Od początku pracy zawodowej stawia na indywidualne podejście do zwierząt, łącząc wiedzę z empatią i zrozumieniem. Kieruje się zaangażowaniem, cierpliwością i troską o pacjentów. Szczególnie bliska jest jej praca w części szpitalnej kliniki – ten obszar przynosi wiele satysfakcji i pozwala na kontakt z podopiecznymi wymagającymi intensywnej troski i obserwacji. Ceni możliwość monitorowania postępów terapii i budowania długoterminowej relacji z pacjentem oraz jego opiekunem. Prywatnie opiekunka adoptowanej Tosi i Walentynki, doskonale rozumiejąca, jak silna potrafi być więź między opiekunem a jego pupilem.

Zdjęcie lek. wet. Agnieszka Krzystanek-Samborska

Lek. wet.

Agnieszka Krzystanek-Samborska
interna, Dermatologia

Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Krakowie ukończyła w 2018 r. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie podjęła pracę jeszcze jako studentka. Doświadczenie zawodowe zdobywała następnie w przychodni w Krakowie oraz w warszawskich klinikach całodobowych. Jej pasją jest przede wszystkim dermatologia – uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach i stażach pod okiem najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Nieustannie poszerza również wiedzę z zakresu interny oraz stanów nagłych, których w klinice Redline nie brakuje. Wolny czas najchętniej spędza na wyprawach pieszych i rowerowych z mężem i suczką border collie Tosią, którą czasem można spotkać w klinice.

Zdjęcie lek. wet. Joanna Nogalska

Lek. wet.

Joanna Nogalska
Interna

Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Już w trakcie studiów zdobywała doświadczenie i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia samodzielnej pracy. W naszej klinice opiekuje się pacjentami internistycznymi. Stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach. W kontakcie ze swoimi pacjentami wykazuje się dużą empatią i łagodnym podejściem.
Prywatnie jest właścicielką uroczego kota Pinkosława. W wolnym czasie największą radość sprawia jej trekking, wspinaczka oraz kontakt z naturą.

Zdjęcie lek. wet. Gabriela Szewczyk

Lek. wet.

Gabriela Szewczyk
interna
Zdjęcie lek. wet. Kamila Zaraś

Lek. wet.

Kamila Zaraś
Interna
Zdjęcie lek. wet. Bartłomiej Kret

Lek. wet.

Bartłomiej Kret
Interna

Lek. wet.

Agata Witak
Interna

Lek. wet.

Kinga Rudzewicz
Interna

Lek. wet.

Natalia Wyka 
Interna, anestezjologia
Zdjęcie dr n. wet. Agnieszka Wrzesińska

dr n. wet.

Agnieszka Wrzesińska
Anestezjologia

Lek. Wet. Spec. Chirurg

Marcin Krajewski
chirurgia, ortopedia

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej ukończył w 2001 r., natomiast Podyplomowe Studia Specjalizacyjne z Chirurgii i Ortopedii – na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w 2010 r. W 2015 r. ukończył szkolenie z technik operacyjnych TTA i TPLO prowadzone przez prof. Filippo Maria Martiniego z University of Parma. Chirurgia miękka, ortopedia i traumatologia są jego głównymi obszarami zainteresowań i pasji – to dziedziny medycyny weterynaryjnej wymagające cierpliwości, koncentracji oraz precyzji, w których odnajduje się najlepiej. Jest pasjonatem łowiectwa i wędkarstwa oraz hodowcą wyżłów niemieckich szorstkowłosych. W rozwijaniu pasji, zwłaszcza zawodowych, wspiera go ukochana żona Joanna, również lekarz weterynarii. Jest także dumnym ojcem dwóch synów – Ryszarda i Ignacego.

lek. wet. spec. radiolog

Paweł Grudziński
Kardiologia, endoskopia

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w 2004 roku. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie i kształtował swoje zainteresowania w zakresie chorób wewnętrznych medycyny weterynaryjnej w jednej z najstarszych Klinik Weterynaryjnych w Warszawie, w której do dziś prowadzi praktykę. W tym środowisku jego zainteresowania kliniczne ukierunkowały się w obszarach kardiologii weterynaryjnej. Pytania dotyczące patomechanizmu zaburzeń związanych z oddychaniem oraz chęć ustalenia czynników pierwotnych warunkujących objawy krążeniowo-oddechowe były powodem rozszerzenia jego zainteresowań klinicznych o pulmonologię. Uzupełnienie różnicowania zaburzeń oddechowych tła poza kardiogennego poprzez wprowadzenie do warsztatu diagnostycznego endoskopii układu oddechowego od wielu lat pozwala mu optymalizować rozpoznania i dalszą terapię zaburzeń oddechowo-krążeniowych pacjentów, a dla ich właścicieli doprecyzować odpowiedź na pytanie o etiologię problemu ich pupila.

dr n. wet.

Kamil Kacprzak 
ultrasonografia, rozród

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2013 roku. Nauczyciel akademicki. W listopadzie 2018 ukończył studia doktoranckie i uzyskał tytuł doktora nauk weterynaryjnych w specjalności Rozród Zwierząt. Członek EVSSAR (European Veterinary Society For Small Animal Reproduction). Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu rozrodu zwierząt. Ukończył europejski kurs „Small Animal Reproduction” w Giessen w Niemczech. Odbył staż w klinice rozrodowej BlendiVet we Frankfurcie. W Redline prowadzi konsultacje z zakresu rozrodu (m.in. diagnostyka i leczenie zaburzeń płodności, wyznaczanie terminu krycia, sztuczna inseminacja, prowadzenie ciąży, waginoskopia). Prywatnie jest aktorem warszawskiego Teatru THB.

Zdjęcie spec. Patrycja Bałdyga

lek. wet. spec. radiolog

Patrycja Bałdyga-Kacprzak
Ultrasonografia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Lekarz certyfikowany przez Sekcję Weterynaryjną Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego SW PTU. Specjalistka weterynaryjnej diagnostyki obrazowej (radiologii weterynaryjnej). W trakcie badań klinicznych dotyczących patologii nadnerczy w ramach pracy doktorskiej. Od wielu lat dzieli się wiedzą jako prelegentka licznych kursów z zakresu ultrasonografii. Konsultantka w lecznicach weterynaryjnych, na co dzień zajmuje się badaniami USG małych zwierząt, a swoje wartościowe przypadki kliniczne prezentuje na stronie: https://szkolenia-weterynaryjne.com/ciekawe-przypadki-usg-nc-2.html

Zdjęcie lek. wet. spec. radiolog Magdalena Wójcik

lek. wet. spec. radiolog

Magdalena Wójcik
Ultrasonografia

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2010 r. Uzyskała tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej (2021) oraz chorób psów i kotów (2017). Na co dzień w lecznicach weterynaryjnych wykonuje badania ultrasonograficzne psów i kotów jamy brzusznej, klatki piersiowej, tarczycy oraz innych struktur drobnych. Stale poszerza wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu USG (m.in. ESAVS Veterinary Ultrasound), a także dzieli się doświadczeniem, prowadząc warsztaty z ultrasonografii dla innych lekarzy. Prywatnie jest opiekunką dwóch wspaniałych kotów.

Zdjęcie dr n. wet. Żaneta Dzięgelewska-Sokołowska

dr n. wet.

Żaneta Dzięgelewska-Sokołowska
Kardiologia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, na którym rozpoczęła również studia doktorskie pod opieką promotorską dr hab. Małgorzaty Gajewskiej, prof. SGGW. W 2022 roku obroniła dysertację doktorską, otrzymując stopień naukowy doktora w dyscyplinie weterynaria. Od 2021 roku zatrudniona na stanowisku asystenta badawczo-dydaktycznego na Katedrze Nauk Fizjologicznych WMW, a od 2023 roku na stanowisku adiunkta. Prowadzi zajęcia z przedmiotu „Fizjologia zwierząt” dla studentów z Polski i zagranicy na kierunku weterynaria oraz pokrewnych. Laureatka grantu Preludium Narodowego Centrum Nauki, autorka i współautorka publikacji naukowych w czasopismach międzynarodowych oraz prac popularno-naukowych. Od ukończenia studiów praktykująca klinicystka, skupiona na kardiologii weterynaryjnej psów i kotów, z zaangażowaniem prowadząc pacjentów kardiologicznych. Prywatnie spełniona mama i żona, pasjonatka fauny i flory.

Zdjęcie lek. wet. Maciej Mitura

lek. wet.

Maciej Mitura
Kardiologia
Zdjęcie spec. Elżbieta Mikołajczyk

Lek. Wet.

Elżbieta Mikołajczyk
tomografia komputerowa, anestezjologia

Lek. Wet.

Paulina Guzowska 
neurologia

Lek. Wet.

Agnieszka Głogowska 
dermatologia
Zdjęcie lek. wet. Marta Warzecha

Lek. Wet.

Marta Warzecha
Okulistyka
Zdjęcie Weronika Podolak
Weronika Podolak
Technik Weterynarii i Studentka Medycyny Weterynaryjnej

Weronika jest dyplomowanym technikiem weterynarii oraz studentką medycyny weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ogromna pasja do zawodu sprawia, że każdy pacjent może liczyć na jej troskę, empatię i pełne zaangażowanie. Nieustannie poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach z zakresu pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, behawiorystyki i dietetyki. Szczególne miejsce w jej sercu zajmują pacjenci geriatryczni, ponieważ to właśnie opieka nad starszymi zwierzętami stała się jej zawodowym priorytetem. Inspiracją była wieloletnia więź z ukochanym psem Kubą, który ukształtował jej wrażliwość i cierpliwość. W pracy odpowiada za opiekę nad pacjentami szpitalnymi oraz wspiera lekarzy w codziennych obowiązkach. Ceni sobie relację opartą na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb, ponieważ wierzy, że uważność na emocje zwierząt i ich opiekunów to podstawa skutecznej opieki. Prywatnie jest miłośniczką literatury, czekolady oraz opiekunką kota Gizmo i żółwia Stefana.

Zdjęcie Monika-Zwolinska
Monika Zwolińska
Studentka medycyny weterynaryjnej

Studentka wydziału medycyny weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pełna pasji i zaangażowania w pracę ze zwierzętami. Aktywnie zdobywa doświadczenie zawodowe w naszej klinice. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna i cierpliwa – nie tylko wobec pacjentów, ale i ich opiekunów. Każde nowe wyzwanie traktuje jako okazję do nauki. W pracy ceni sobie dokładność, komunikatywność i współpracę zespołową. Prywatnie miłośniczka kotów i pasjonatka sztuki wszelakiej.

Zdjęcie Klaudia Fijalkowska
Klaudia Fijałkowska
technik weterynarii

Zawód technika weterynarii wykonuje od ponad 6 lat i z pełnym przekonaniem może powiedzieć, że to nie tylko jej praca, ale i pasja. Każdego dnia stara się być realnym wsparciem – zarówno dla lekarzy weterynarii, jak i dla pacjentów oraz ich opiekunów. W szczególności interesuje się chirurgią oraz opieką nad zwierzętami hospitalizowanymi. Ceni sobie pracę wymagającą precyzji, skupienia i odpowiedzialności, dlatego asystowanie przy zabiegach oraz troska o pacjentów w czasie rekonwalescencji to obszary, w których czuje się najlepiej. Wierzy, że spokój, empatia i doświadczenie technika potrafią znacząco wpłynąć na komfort i bezpieczeństwo zwierząt podczas leczenia. Po godzinach oddaje się swoim pasjom – uwielbia fotografować naturę i zwierzęta, a wolny czas najchętniej wybiera podróże, by odkrywać nowe miejsca.

Zdjęcie technik weterynarii Kamila Olko
Kamila Olko
technik weterynarii

Kamila Olko jest dyplomowanym technikiem weterynarii, szczególnie zafascynowanym chirurgią i ortopedią. Swoją wiedzę stale poszerza, m.in. poprzez ukończenie specjalistycznego kursu z anestezjologii psów i kotów prowadzonego przez lek. wet. Roberta Kraczkowskiego. Od wielu lat z pasją zgłębia tajniki medycyny weterynaryjnej, łącząc profesjonalizm z empatią wobec zwierząt. Poza pracą jej wielką miłością jest jazda konna – jeździectwo uprawia czynnie od ponad 10 lat. Na co dzień towarzyszą jej ukochane zwierzęta: dwa króliki, Lusia i Lucyfer, dwa psy, Tosia i Bolo, oraz kot Rysia.

Zdjęcie Karolina Kielak
Karolina Kielak
technik weterynarii
Zdjęcie Maksymilian Zaron
Maksymilian Zaron
technik weterynarii
Angelika Durmowicz
technik weterynarii
Maja Remberk
technik weterynarii
Magdalena Sarbian
technik weterynarii
zdjęcie Magdalena Zawilińska-Pankiewicz

Lek. wet. Spec. Chirurg

Magdalena Zawilińska-Pankiewicz
Dyrektor Medyczny, Chirurgia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (2004). Od początku swojej drogi zawodowej związana z praktyką kliniczną, szczególne zainteresowanie poświęciła chirurgii tkanek miękkich oraz zabiegom interwencyjnym. Ukończyła trzyletnie studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii. Obecnie kontynuuje edukację na poziomie międzynarodowym, uczestnicząc w programie The Master of Advanced Studies in Veterinary Medicine / Surgery (MASVM / Surgery), poszerzając swoje kompetencje w zakresie zaawansowanej chirurgii weterynaryjnej. Jest członkiem Sekcji Chirurgii, Diagnostyki Obrazowej i Stomatologii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ), a swoją wiedzę regularnie poszerza, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach. Założycielka i kierownik całodobowej Kliniki Weterynaryjnej Redline – miejsca, które łączy nowoczesne podejście do medycyny weterynaryjnej z empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta. Jest również pomysłodawczynią i twórczynią Centrum Szkoleń Weterynaryjnych Redline, które wspiera rozwój zawodowy lekarzy weterynarii, oferując wysokiej jakości szkolenia praktyczne i teoretyczne. Prywatnie szczęśliwa żona i dumna mama dwóch córek. Wolny czas spędza z rodziną – w lesie, ogrodzie i w podróży – zawsze w towarzystwie ukochanych zwierząt, które niezmiennie odgrywają ważną rolę w jej życiu. To właśnie dzięki wsparciu i ogromnej wyrozumiałości najbliższych może z pełnym zaangażowaniem realizować swoje zawodowe pasje i rozwijać klinikę, której jest nie tylko założycielką, ale też sercem.

Zdjęcie lek. wet. Anna Falek

Lek. wet.

Anna Fałek
Ordynator kliniki, Interna

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2011 r. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z Kliniką Redline. Posiada szerokie i długoletnie doświadczenie w leczeniu psów i kotów, które zdobywała, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, pogłębiając swoje umiejętności z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej. W Klinice Redline specjalizuje się w leczeniu chorób wewnętrznych psów i kotów oraz pełni funkcję ordynatora kliniki. Prywatnie właścicielka dwóch psów – setera irlandzkiego i kundelka. W wolnym czasie gra w koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, badmintona, jeździ na rolkach i pływa, a wieczorami relaksuje się, grając na pianinie.

Zdjęcie lek. wet. Anna Szarzynska-Butkiewicz

Lek. wet.

Anna Szarzyńska-Butkiewicz
interna

Leczenie małych zwierząt to jej życiowa pasja, której poświęca większość swojego czasu. Poza medycyną interesuje się wspinaczką skałkową oraz orientalnymi podróżami na wschód. Dotychczas odwiedziła m.in. Ukrainę, Gruzję, Turcję, Armenię, Rumunię oraz Bułgarię. Wieczory najczęściej spędza z książką w ręku, przy kieliszku dobrego, czerwonego wina i dźwiękach muzyki jazzowej.

Zdjęcie lek. wet.-Krystyna-Skoniecka

Lek. wet.

Krystyna Skoniecka
interna

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach nieustannie rozwija swoje kompetencje, tak aby zapewnić swoim pacjentom opiekę na najwyższym poziomie, zgodnym z aktualnymi standardami medycyny. Od początku pracy zawodowej stawia na indywidualne podejście do zwierząt, łącząc wiedzę z empatią i zrozumieniem. Kieruje się zaangażowaniem, cierpliwością i troską o pacjentów. Szczególnie bliska jest jej praca w części szpitalnej kliniki – ten obszar przynosi wiele satysfakcji i pozwala na kontakt z podopiecznymi wymagającymi intensywnej troski i obserwacji. Ceni możliwość monitorowania postępów terapii i budowania długoterminowej relacji z pacjentem oraz jego opiekunem. Prywatnie opiekunka adoptowanej Tosi i Walentynki, doskonale rozumiejąca, jak silna potrafi być więź między opiekunem a jego pupilem.

Zdjęcie lek. wet. Agnieszka Krzystanek-Samborska

Lek. wet.

Agnieszka Krzystanek-Samborska
interna, Dermatologia

Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Krakowie ukończyła w 2018 r. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, gdzie podjęła pracę jeszcze jako studentka. Doświadczenie zawodowe zdobywała następnie w przychodni w Krakowie oraz w warszawskich klinikach całodobowych. Jej pasją jest przede wszystkim dermatologia – uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach i stażach pod okiem najlepszych specjalistów z tej dziedziny. Nieustannie poszerza również wiedzę z zakresu interny oraz stanów nagłych, których w klinice Redline nie brakuje. Wolny czas najchętniej spędza na wyprawach pieszych i rowerowych z mężem i suczką border collie Tosią, którą czasem można spotkać w klinice.

Zdjęcie lek. wet. Joanna Nogalska

Lek. wet.

Joanna Nogalska
Interna

Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Już w trakcie studiów zdobywała doświadczenie i umiejętności niezbędne do rozpoczęcia samodzielnej pracy. W naszej klinice opiekuje się pacjentami internistycznymi. Stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach. W kontakcie ze swoimi pacjentami wykazuje się dużą empatią i łagodnym podejściem.
Prywatnie jest właścicielką uroczego kota Pinkosława. W wolnym czasie największą radość sprawia jej trekking, wspinaczka oraz kontakt z naturą.

Zdjęcie lek. wet. Gabriela Szewczyk

Lek. wet.

Gabriela Szewczyk
interna
Zdjęcie lek. wet. Kamila Zaraś

Lek. wet.

Kamila Zaraś
Interna
Zdjęcie lek. wet. Bartłomiej Kret

Lek. wet.

Bartłomiej Kret
Interna

Lek. wet.

Agata Witak
Interna

Lek. wet.

Kinga Rudzewicz
Interna

Lek. wet.

Natalia Wyka 
Interna, anestezjologia
Zdjęcie dr n. wet. Agnieszka Wrzesińska

dr n. wet.

Agnieszka Wrzesińska
Anestezjologia

Lek. Wet. Spec. Chirurg

Marcin Krajewski
chirurgia, ortopedia

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej ukończył w 2001 r., natomiast Podyplomowe Studia Specjalizacyjne z Chirurgii i Ortopedii – na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w 2010 r. W 2015 r. ukończył szkolenie z technik operacyjnych TTA i TPLO prowadzone przez prof. Filippo Maria Martiniego z University of Parma. Chirurgia miękka, ortopedia i traumatologia są jego głównymi obszarami zainteresowań i pasji – to dziedziny medycyny weterynaryjnej wymagające cierpliwości, koncentracji oraz precyzji, w których odnajduje się najlepiej. Jest pasjonatem łowiectwa i wędkarstwa oraz hodowcą wyżłów niemieckich szorstkowłosych. W rozwijaniu pasji, zwłaszcza zawodowych, wspiera go ukochana żona Joanna, również lekarz weterynarii. Jest także dumnym ojcem dwóch synów – Ryszarda i Ignacego.

lek. wet. spec. radiolog

Paweł Grudziński
Kardiologia, endoskopia

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w 2004 roku. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie i kształtował swoje zainteresowania w zakresie chorób wewnętrznych medycyny weterynaryjnej w jednej z najstarszych Klinik Weterynaryjnych w Warszawie, w której do dziś prowadzi praktykę. W tym środowisku jego zainteresowania kliniczne ukierunkowały się w obszarach kardiologii weterynaryjnej. Pytania dotyczące patomechanizmu zaburzeń związanych z oddychaniem oraz chęć ustalenia czynników pierwotnych warunkujących objawy krążeniowo-oddechowe były powodem rozszerzenia jego zainteresowań klinicznych o pulmonologię. Uzupełnienie różnicowania zaburzeń oddechowych tła poza kardiogennego poprzez wprowadzenie do warsztatu diagnostycznego endoskopii układu oddechowego od wielu lat pozwala mu optymalizować rozpoznania i dalszą terapię zaburzeń oddechowo-krążeniowych pacjentów, a dla ich właścicieli doprecyzować odpowiedź na pytanie o etiologię problemu ich pupila.

dr n. wet.

Kamil Kacprzak 
ultrasonografia, rozród

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2013 roku. Nauczyciel akademicki. W listopadzie 2018 ukończył studia doktoranckie i uzyskał tytuł doktora nauk weterynaryjnych w specjalności Rozród Zwierząt. Członek EVSSAR (European Veterinary Society For Small Animal Reproduction). Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu rozrodu zwierząt. Ukończył europejski kurs „Small Animal Reproduction” w Giessen w Niemczech. Odbył staż w klinice rozrodowej BlendiVet we Frankfurcie. W Redline prowadzi konsultacje z zakresu rozrodu (m.in. diagnostyka i leczenie zaburzeń płodności, wyznaczanie terminu krycia, sztuczna inseminacja, prowadzenie ciąży, waginoskopia). Prywatnie jest aktorem warszawskiego Teatru THB.

Zdjęcie spec. Patrycja Bałdyga

lek. wet. spec. radiolog

Patrycja Bałdyga-Kacprzak
Ultrasonografia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Lekarz certyfikowany przez Sekcję Weterynaryjną Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego SW PTU. Specjalistka weterynaryjnej diagnostyki obrazowej (radiologii weterynaryjnej). W trakcie badań klinicznych dotyczących patologii nadnerczy w ramach pracy doktorskiej. Od wielu lat dzieli się wiedzą jako prelegentka licznych kursów z zakresu ultrasonografii. Konsultantka w lecznicach weterynaryjnych, na co dzień zajmuje się badaniami USG małych zwierząt, a swoje wartościowe przypadki kliniczne prezentuje na stronie: https://szkolenia-weterynaryjne.com/ciekawe-przypadki-usg-nc-2.html

Zdjęcie lek. wet. spec. radiolog Magdalena Wójcik

lek. wet. spec. radiolog

Magdalena Wójcik
Ultrasonografia

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2010 r. Uzyskała tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej (2021) oraz chorób psów i kotów (2017). Na co dzień w lecznicach weterynaryjnych wykonuje badania ultrasonograficzne psów i kotów jamy brzusznej, klatki piersiowej, tarczycy oraz innych struktur drobnych. Stale poszerza wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu USG (m.in. ESAVS Veterinary Ultrasound), a także dzieli się doświadczeniem, prowadząc warsztaty z ultrasonografii dla innych lekarzy. Prywatnie jest opiekunką dwóch wspaniałych kotów.

Zdjęcie dr n. wet. Żaneta Dzięgelewska-Sokołowska

dr n. wet.

Żaneta Dzięgelewska-Sokołowska
Kardiologia

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, na którym rozpoczęła również studia doktorskie pod opieką promotorską dr hab. Małgorzaty Gajewskiej, prof. SGGW. W 2022 roku obroniła dysertację doktorską, otrzymując stopień naukowy doktora w dyscyplinie weterynaria. Od 2021 roku zatrudniona na stanowisku asystenta badawczo-dydaktycznego na Katedrze Nauk Fizjologicznych WMW, a od 2023 roku na stanowisku adiunkta. Prowadzi zajęcia z przedmiotu „Fizjologia zwierząt” dla studentów z Polski i zagranicy na kierunku weterynaria oraz pokrewnych. Laureatka grantu Preludium Narodowego Centrum Nauki, autorka i współautorka publikacji naukowych w czasopismach międzynarodowych oraz prac popularno-naukowych. Od ukończenia studiów praktykująca klinicystka, skupiona na kardiologii weterynaryjnej psów i kotów, z zaangażowaniem prowadząc pacjentów kardiologicznych. Prywatnie spełniona mama i żona, pasjonatka fauny i flory.

Zdjęcie lek. wet. Maciej Mitura

lek. wet.

Maciej Mitura
Kardiologia
Zdjęcie spec. Elżbieta Mikołajczyk

Lek. Wet.

Elżbieta Mikołajczyk
tomografia komputerowa, anestezjologia

Lek. Wet.

Paulina Guzowska 
neurologia

Lek. Wet.

Agnieszka Głogowska 
dermatologia
Zdjęcie lek. wet. Marta Warzecha

Lek. Wet.

Marta Warzecha
Okulistyka
Zdjęcie Weronika Podolak
Weronika Podolak
Technik Weterynarii i Studentka Medycyny Weterynaryjnej

Weronika jest dyplomowanym technikiem weterynarii oraz studentką medycyny weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ogromna pasja do zawodu sprawia, że każdy pacjent może liczyć na jej troskę, empatię i pełne zaangażowanie. Nieustannie poszerza swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach z zakresu pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, behawiorystyki i dietetyki. Szczególne miejsce w jej sercu zajmują pacjenci geriatryczni, ponieważ to właśnie opieka nad starszymi zwierzętami stała się jej zawodowym priorytetem. Inspiracją była wieloletnia więź z ukochanym psem Kubą, który ukształtował jej wrażliwość i cierpliwość. W pracy odpowiada za opiekę nad pacjentami szpitalnymi oraz wspiera lekarzy w codziennych obowiązkach. Ceni sobie relację opartą na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb, ponieważ wierzy, że uważność na emocje zwierząt i ich opiekunów to podstawa skutecznej opieki. Prywatnie jest miłośniczką literatury, czekolady oraz opiekunką kota Gizmo i żółwia Stefana.

Zdjęcie Monika-Zwolinska
Monika Zwolińska
Studentka medycyny weterynaryjnej

Studentka wydziału medycyny weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, pełna pasji i zaangażowania w pracę ze zwierzętami. Aktywnie zdobywa doświadczenie zawodowe w naszej klinice. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna i cierpliwa – nie tylko wobec pacjentów, ale i ich opiekunów. Każde nowe wyzwanie traktuje jako okazję do nauki. W pracy ceni sobie dokładność, komunikatywność i współpracę zespołową. Prywatnie miłośniczka kotów i pasjonatka sztuki wszelakiej.

Zdjęcie Klaudia Fijalkowska
Klaudia Fijałkowska
technik weterynarii

Zawód technika weterynarii wykonuje od ponad 6 lat i z pełnym przekonaniem może powiedzieć, że to nie tylko jej praca, ale i pasja. Każdego dnia stara się być realnym wsparciem – zarówno dla lekarzy weterynarii, jak i dla pacjentów oraz ich opiekunów. W szczególności interesuje się chirurgią oraz opieką nad zwierzętami hospitalizowanymi. Ceni sobie pracę wymagającą precyzji, skupienia i odpowiedzialności, dlatego asystowanie przy zabiegach oraz troska o pacjentów w czasie rekonwalescencji to obszary, w których czuje się najlepiej. Wierzy, że spokój, empatia i doświadczenie technika potrafią znacząco wpłynąć na komfort i bezpieczeństwo zwierząt podczas leczenia. Po godzinach oddaje się swoim pasjom – uwielbia fotografować naturę i zwierzęta, a wolny czas najchętniej wybiera podróże, by odkrywać nowe miejsca.

Zdjęcie technik weterynarii Kamila Olko
Kamila Olko
technik weterynarii

Kamila Olko jest dyplomowanym technikiem weterynarii, szczególnie zafascynowanym chirurgią i ortopedią. Swoją wiedzę stale poszerza, m.in. poprzez ukończenie specjalistycznego kursu z anestezjologii psów i kotów prowadzonego przez lek. wet. Roberta Kraczkowskiego. Od wielu lat z pasją zgłębia tajniki medycyny weterynaryjnej, łącząc profesjonalizm z empatią wobec zwierząt. Poza pracą jej wielką miłością jest jazda konna – jeździectwo uprawia czynnie od ponad 10 lat. Na co dzień towarzyszą jej ukochane zwierzęta: dwa króliki, Lusia i Lucyfer, dwa psy, Tosia i Bolo, oraz kot Rysia.

Zdjęcie Karolina Kielak
Karolina Kielak
technik weterynarii
Zdjęcie Maksymilian Zaron
Maksymilian Zaron
technik weterynarii
Angelika Durmowicz
technik weterynarii
Maja Remberk
technik weterynarii
Magdalena Sarbian
technik weterynarii
Jamniczka Frania odpoczywająca po wizycie w klinice redline

Trafiliśmy z Franią naszą jamniczką do kliniki w piętek popołudniu, tuż przed majówką. Wcześniej żadna klinika nie chciała nam udzielić pomocy mimo że piesek był w ciężkim stanie i wymagał natychmiastowej pomocy. Pani doktor Magdalena Zawilińska-Pankiewicz zoperowała Frankę tego samego dnia i dzięki niej nasza ukochana suczka żyje. Z całego serca dziękuje Pani doktor i całemu wspaniałemu zespołowi. Polecam to miejsce dla którego pomoc zwierzętom jest na pierwszym miejscu!

Pani Kasia

Właścicielka Frani

Działamy nieprzerwanie od 2008 roku – przez te lata zdobyliśmy zaufanie tysięcy Pacjentów. Jeśli szukasz doświadczonego lekarza weterynarii w okolicach Warszawy, zapraszamy do Kliniki Redline.
Umów się na konsultację z naszymi specjalistami i zapewnij swojemu pupilowi troskliwą, kompleksową opiekę, na jaką naprawdę zasługuje.